Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 İnternet dünyasında var olmak artık hem kişisel hem de kurumsal olarak çok önemli bir hale geldi. Bu dünyada en iyi şekilde kendine yer bulmak istiyor ancak en doğru adımları nasıl atmanız gerektiğini bilmiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olmalı. Web site tasarımı ile alakalı tüm detaylara hakim olan ekibimiz ile beraber isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmek adına tüm çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Başarılı ve yüksek trafiğe sahip bir internet sitesinin ortaya çıkartılması adına yalnızca siteyi kurmak yeterli değildir. Bununla beraber sitenin içerisinde yer alacak olan detayların tamamının üzerinde özenle durulması gerekmektedir.Her geçen gün değişmekte olan SEO algoritmalarına en iyi şekilde uyum sağlayacak web sitelerinin hazırlanması adına sizler için gerekli olan çalışmaların tamamı tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda bir web siteniz varsa kurumsal kimliğinizin çok daha iyi bir şekilde ön plana çıkartılması adına siteniz detaylı olarak ön incelemeye tabi tutulmaktadır. Sonrasında ise eksiklikler belirlenerek bunlar hakkındaki çalışmalar yerine getirilir.

Tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları hemen her sektörde istenilen etkilerin ortaya çıkartılması ve hedef kitleye ulaşılabilmesi adına ciddi anlamda önemlidir. İnternet üzerinden tanıtım işlemlerinin yapılabilmesi için gerekli olan çalışmalar için de ekibimiz devreye girmektedir. İnternet dünyasında aktif olarak yer almak istiyor ancak kısa sürede en iyi adımları nasıl atmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Biz Kimiz?

İnternet dünyasında var olmanın ne kadar önemli olduğunu bilen ekibimiz ile 2009 yılında başlayan çalışmalarımız hız kesmeden devam etmekte. Web siteleri söz konusu olduğu zaman birçok kişi bu konuda yapılacak olan çalışmaların oldukça basit olacağını düşünürler. Ve bu düşünce ile attıkları yanlış adımlar sonucunda istedikleri sonuçlara ne yazık ki ulaşamazlar. Online dünyanın beraberinde getirmiş olduğu yenilikleri takip eden ekibimiz, böylece her seferinde ortaya en etkili sonuçların çıkmasını sağlamaktadır. Kaliteli bir web sitesi kurmak adına gerekli olan bütün detaylara hakim olmamızdan dolayı istenilen tüm sonuçların elde edilmesi adına özverili şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ekibimiz yalnızca sıfırdan web site kurmanız adına sizlere gerekli olan yardımı sağlamıyor. Ay Yıldız ekibimi olarak sizlerin internet dünyasında var olmanız adına her türlü destek profesyonel olarak sağlanmaktadır. Bu dünyada en iyi şekilde tanıtım, satış ve bilgilendirme çalışmalarınızın yapılması adına tüm detaylar tarafımızca sizin adınıza belirlenmektedir. Başarılı sonuçların elde edilebilmesi adına iletişimin önemini biliyor ve yapacağımız çalışmalar öncesinde sizin isteklerinizi dinliyoruz. Sonraki aşamada ise ön planlarımızı yaparak hangi ekip üyesinin ne tür çalışma yapması gerektiğini belirliyoruz. Yapmakta olduğumuz çalışmalar sırasında en ufak bir hatanın bile beraberinde getireceği sonuçları öngörmekteyiz. Böylece sizlere web sitesi kurulumu başta olmak üzere tasarım, SEO ve site yükseltme konularında en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Başlıca Hizmetlerimiz

Gold Paket
Gold Paket
320 / TL Detay
Uzman Paket
Uzman Paket
500 / TL Detay
Bronz Paket
Bronz Paket
50 / TL Detay
Super Paket
Super Paket
150 / TL Detay